Personalizacja

Tak jak potrzebujesz

Produkujemy getry i skarpety sportowe personalizowane dla klubów sportowych, akademii sportowych, marek odzieżowych, sieci sklepów sportowych, szkół, w których obowiązują mundurki, czy firm szukających nietuzinkowych gadżetów promocyjnych. Możemy umieścić na nich Twoje logo lub inny znak o nietypowym kształcie czy rozmiarze. Dysponujemy bogatym wyborem kolorystyki stosowanych przędz, barwimy również przędze zgodnie z zamówieniem klienta. Przyjmujemy zamówienia już od 100 par na wersję kolorystyczną.

Zaawansowane materiały techniczne

Podejmując współpracę właśnie z nami, zapewniasz sobie stały dostęp do wysokiej jakości getrów i skarpet niezależnie od dyscypliny sportu. Do produkcji stosujemy bowiem najwyższej klasy surowce od sprawdzonych europejskich dostawców, przędze specjalistyczne takie jak Prolen ® Siltex AG+  działający antybakteryjnie i antygrzybiczo. Uwzględniamy również odmienne oczekiwania różnych sportowców, tworząc modele o określonej konstrukcji. Każde nasze getry i skarpety są dopracowane pod względem jakości, bezpieczeństwa, ochrony, wygody i dbałości wykonania.

 

Nowoczesna technologia znakowania

Stosowana przez nas metoda znakowania w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania skarpet. Logo „wrabiane” jest w skarpetę w trakcie jej produkcji lub wykonane za pomocą nadruku sublimacyjnego, dzięki temu posiada ono identyczną strukturę jak reszta getry.

Produkty szyte na miarę

Dostosujemy rozmiary getrów i skarpet do wymaganego przez klienta oznaczenia rozmiarów. Klient ma również możliwość zlecenia produkcji na podstawie gotowych, stosowanych przez nas tablic rozmiarowych odpowiednich na dedykowany rynek sprzedaży według poniższego przykładu.

Oferujemy również pakowanie produktów według wymagań klienta i jego grafiki. W zakres usług pakowania wchodzi pakowanie maszynowe w kartoniki.

Adres

ISKIERKA sp. z o.o.
ul. Kleparz 6A
32-650 Kęty
tel.: +48 33 845 24 99 Dział Handlowy wew. 21, 22
biuro@iskierka.pl

Global

Obsługa klienta w języku rosyjskim i angielskim
tel.: +48 33 432 27 32 office@iskierka.pl

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.