Od 1993
produkujemy getry i skarpety dla aktywnych

Historia

Z Kęt na EURO 2012

Pamiętacie oryginalne getry piłkarskie na EURO 2012? Zapewne jednak nie wiecie, że powstały one w kęckim zakładzie Iskierka. Nasze doświadczenie i wiedza stoją również za wysoką jakością takich marek, jak angielskie Umbro czy włoskie Lotto. O zaprojektowanie i wykonanie skarpet dla swoich marek, sklepów, drużyn sportowych zgłaszają się do nas klienci nie tylko z Polski, ale z ponad 15 lokalizacji na całym świecie. Co dla nas najcenniejsze, klienci wracają do nas regularnie, wysoko ceniąc know-how, które gromadzimy od 1993 roku.
Technologia

Kreatywność sprzęgnięta z najnowszą technologią

Sercem naszej firmy są pracownia grafików oraz hala z maszynami produkcyjnymi. W pierwszej projektanci przekuwają oczekiwania klientów na unikatowe, nienaganne estetycznie produkty. W drugiej dziesiątki nowoczesnych maszyn pracują non stop, a wyspecjalizowana kadra pilnuje, by z parku maszynowego wychodziły skarpety i getry dopracowane do ostatniej nitki.
W Iskierce łączymy tradycję i szacunek do najwyższej jakości z nowoczesnym parkiem maszynowym i elastycznym podejściem do klienta. Od ponad 20 lat wsłuchujemy się w oczekiwania sportowców, uprawiających różne dyscypliny, a równocześnie jesteśmy otwarci na zmieniające się oczekiwania rynku i konsumentów. Od lat współpracujemy z uczelniami w zakresie badań nad nowoczesnymi rozwiązaniami, a obecnie pracujemy nad projektem skarpet dla cukrzyków.
Zofia Iskierka - założycielka firmy Iskierka

Oferty szyte na miarę

Życzenia klienta są po to, by je realizować. W Iskierce możemy dla Ciebie przygotować getry w wybranym kolorze, z odpowiednim oznakowaniem. Oprócz szerokiej palety kolorów przędzy dajemy też możliwość jej barwienia zgodnie z zamówieniem klienta.

Szybka realizacja zleceń

Działamy szybko i efektywnie. Jesteśmy w ścisłej czołówce pod względem możliwości przerobowych: w ciągu tygodnia możemy wyprodukować 17 000 par getrów.

Tylko najlepsze surowce

W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Skarpety produkujemy z najwyższej klasy surowców od sprawdzonych europejskich dostawców oraz przędz specjalistycznych, działających antybakteryjnie i antygrzybiczo.

Adres

ISKIERKA sp. z o.o.
ul. Kleparz 6A
32-650 Kęty
tel.: +48 33 845 24 99 Dział Handlowy wew. 21, 22
biuro@iskierka.pl

Global

Obsługa klienta w języku rosyjskim i angielskim
tel.: +48 33 432 27 32 office@iskierka.pl

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.