Jakość

Produkty Iskierki są opatrzone etykietą Oeko-Tex ® – Tekstylia Godne Zaufania. To gwarancja, że zostały przebadane przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskały pozytywne wyniki.

Getry i skarpety sportowe produkujemy w 100% w Polsce. To tutaj je projektujemy i produkujemy wyłącznie z najlepszych surowców pochodzących wyłącznie od sprawdzonych europejskich dostawców. Wykonujemy również zamówienia według indywidualnego projektu klienta. Wszystkie produkty podlegają dwukrotnej kontroli jakości, dzięki temu zapewniamy najwyższej klasy produkty naszym klientom.

Nowoczesny design

Zespół doświadczonych, kreatywnych projektantów to gwarancja, że Twoje getry czy skarpety będą jedyne w swoim rodzaju. Zaprojektujemy model dla Ciebie lub wykonamy zamówienie na podstawie Twojego projektu.

Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

Szukasz skarpet w kolorach logo Twojego zespołu? W naszej gamie kolorystycznej z całą pewnością znajdziemy coś idealnego dla Ciebie. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego koloru istnieje możliwość farbienia przędzy według przesłanej próbki.

Możliwość personalizacji produktów i opakowań

Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonania nadruków sublimacyjnych dla getrów i skarpet, który gwarantuje trwałość logo i nie wpływa na komfort użytkowania. Opakowania na skarpety mogą być wykonane zgodnie z projektem klienta.

Surowce najwyższej jakości

Jakość to dla nas priorytet, stąd też getry i skarpety produkujemy wyłącznie z surowców i przędz od sprawdzonych europejskich dostawców z certyfikatem Oeko-Tex ®.

Szybka realizacja zleceń

Mocny zespół, dostęp do niezbędnych materiałów, świetnie zorganizowane zaplecze magazynowe i logistyczne to fundamenty szybkiej realizacji zleceń.

Konkurencyjne ceny

Na rynku działamy od lat, co pozwoliło nam wypracować świetne warunki współpracy z europejskimi producentami materiałów.

Adres

ISKIERKA sp. z o.o.
ul. Kleparz 6A
32-650 Kęty
tel.: +48 33 845 24 99 Dział Handlowy wew. 21, 22
biuro@iskierka.pl

Global

Obsługa klienta w języku rosyjskim i angielskim
tel.: +48 33 432 27 32 office@iskierka.pl

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.